Пасажирські перевезення тарифи

Автор: Super User. Posted in Послуги

Пасажирські перевезення

Готівковий розрахунок

Тариф по місту (1км.)

5,00 грн.

Тариф за місто (1км.)

6,50 грн. 

Мінімальний проїзд по місту (до 2км.)

20,00 грн.

Легкове авто по місту (посадка + км.)

10,00+5,00км.

Тариф приміський (посадка + км.)

 15,00+6,00км.

Мінівен по місту (посадка + км) 5-8 чол.

 22,00+5,00км.

Легкове авто за місто (1км.)/зворотній напрямок з пасажиром

6,50/1,65

Мінівен за місто (1км.)/зворотній напрямок з пасажиром

7,00/1,75

Простій авто (10хв. безкоштовно до посадки пасажира) 1хв./1год.

 0,60/36,00

Подача авто за місто без повернення  (+ кілометраж від початку приміської зони)

 по тарифу

Додатковий пасажир (+ до тарифу, попередньо повідомляти диспетчера)

 +5,00 до тарифу

Погодинне обслуговування (легкове авто по місту до 10км., далі по тарифу)

 100,00

Відмова від замовлення (легкове авто, мінівен + простій більше 10 хв.)

 20,00/25,00

Ювілейний проїзд (на суму 20,00грн., до 2км., кожна 10 поїздка)

 безкоштовно

Екскурсії автобусом

 по домовленості

 

Додаткові послуги

Автор: Super User. Posted in Послуги

"ДРАЙВЕР" - тверезий водій

З усіма траплялись випадки невимушено потрапити за святковий стіл та незалежно від того скільки Ви випили, за кермо вже сісти не можна. Саме тут ви зможете замовити послугу Драйвер, заощадити на коштах та уникнути невиправданого ризику. Зв'язавшись з диспетчером та замовивши собі послугу Драйвер, наш професійний водій доставить Вас на вашому авто у будь-яку точку за вашим бажанням. Гарантуємо повне збереження вашого власного авто, адже досвід керування наших водіїв не менше 5 років.

 

 50,00грн.+5,00км

   

"АВТОПІЛОТ" - перегін Вашого авто

Ви нещодавно отримали права і у Вас немає впевненості в собі, але Вам потрібно забрати машину з автосалону, СТО чи автомийки...

Ви з яких-небудь інших причин сумніваєтеся у своїх силах і втратили навички водіння? Чи просто не вистачає Вам часу? 

Для нас це не проблема і з задоволення допоможе Вам послуга АвтопілотПросто зателефонуйте, і до Вас приїде наш водій, пережене Ваше авто дбайливо і обережно будь куди за Вашим бажанням.

 

 50,00грн.+5,00км


"АВТО-НЯНЯ" - піклування про Вашу дитину

Авто-Няня приїжджає у вказаний Вами час та місце, довозить дитину за вказаною Вами адресою. 

Авто-няня супроводжує дитину до дверей квартири або до вказаної особи і повідомляє особисто про те, що Ваше доручення виконано. Якщо ввечері Ви вирішили відвідати театр, маєте ділову зустріч, запрошені на вечерю, Авто-няня відвезе Вашого малюка з дитячого садка до бабусі чи додому. І при цьому проінформує Вас про те, де зараз знаходиться Ваше улюблене чадо.

 

Можливі варіанти роботи Авто-няні:

  •                   Зустріч Вашої дитини біля дверей за вказаною Вами адресою (квартира, будинок) і з зазначеним часом.
  •       Авто-няня проводить чи зустріне вашу дитину зі школи, дитячого садка, репетитора чи спортивної секції.
  •     Після супроводу до потрібного місця або до певної особи, Вам обов'язково передзвонять, щоб Ви були спокійні!
  •      У Вашої дитини День Народження, Авто-няня відвезе дітей до Кафе або кінотеатру, а після закінчення свята розвезе всіх по домівках.
  •        Можливі разові особисті доручення.

          +10грн. до тарифу

 

ТРАНСФЕР - зустріч гостей

Ви гість та потрапляєте в перше до нашого міста, нічого та нікого не знаєте. Маєте можливість  отримати сервіс на високому рівні і у цьому допоможе Вам таксі Фортуна і Фаворит, наш водій  зустріне Вас з табличкою на ж/д вокзалі, автостанції та аеропорті. Доставить швидко, доступно та      безпечно до місця призначення (готель, санаторій, ділову зустріч чи просто до родини) та проведе Вам коротеньку екскурсію містом. Також можемо зустріти туристичні групи, делегації та провести екскурсію по Карпатах. Ми потурбуємось за Ваше поселення, харчування, перевезення та відпочинок. Достатньо зв'язатись з диспетчером та зробити замовлення.

  + 30грн. до тарифу

 

ДОСТАВКА будь-чого та будь-куди

До Ваших послуг 24 години. Доставка - це важлива частина бізнес процесу чи відпочинку.    Доставка їжі, квітів, ліків, кореспонденції, подарунків, особистих речей, малогабаритних вантажів,  бензин в каністрі та інших речей. Швидкість доставки, доступність оплати та безпечність вашого  вантажу позволить Вам бути впевненому у якості наших послуг.

Замовлення послуги та більш детальну інформацію Ви отримаєте у наших диспетчерів.

 

30,00-40,00грн.

  

 ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН

У Вас є домашній улюбленець і склалась така необхідність його перевезти, ми з радістю  допоможемо Вам. Зробивши замовлення у диспетчера та повідомивши кого саме потрібно буде  перевезти та куди, Ви зможете бути спокійним. Перевезення тварин може бути здійснено, як при  Вашій особистій присутності, так і без неї, головне убезпечити всі умови транспортування Вашого  улюбленця. Віддаючи його в наші руки, Ви можете не турбуватися та переживати за нього. Водії вчасно доставлять домашнього улюбленця за місцем призначення.

 

+5грн., +10грн. до тарифу

 

ІНКОГНІТО - авто без ознак таксі

Бувають ситуації у Вас, коли афішувати своє пересування на таксі небажано, заздрощі сусідів чи просто не маєте такого бажання – саме в таких випадках Вас виручить дана послуга ІНКОГНІТО, яка передбачає надання автомобіля без розпізнавальних знаків таксі по Вашому запиту, навіть авто      може бути тоноване за бажанням.

 

 

 

+10грн. до тарифу

Корпоративні перевезення

Автор: Super User. Posted in Послуги

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕСІЛЬ ТА КОРПОРАТИВІВ

Весілля - це надзвичайно важлива подія кожної людини, тому хочеться щоб цей день запам'ятався Вам на все життя. Ми прекрасно знаємо, в скількох місцях за день необхідно побувати: заїхати до нареченої або нареченого, на урочисту подію, далі до фотосалону, вже потім на природу кудись за місто на фото сесію і в завершенні вже до весільного столу. Це дуже багато займає дорогоцінного часу та клопоту, тому Фортуна і Фаворит таксі пропонує Вам авто люкс, бізнес-класу та лімузини, мінівени та автобуси для перевезення Вас та Ваших гостей. Зателефонуйте нам і ми зможемо Вам надати потрібний автомобіль з кваліфікованим водієм.

Ми Вам гарантуємо: комфорт, високий сервіс, доступні ціни та безпеку..

Також ми пропонуємо послугу - водій на весілля чи на день. З якихось причин Ваш водій захворів або у відпустці, чи просто його немає - зателефонуйте нам і ми запропонуємо Вам кваліфікованого та професійного водія з досвідом не менше 5 років, зі знанням професійного етикету. Водій у Вашому розпорядженні на час Вашої потреби. Наші співробітники прекрасно знають специфіку цієї роботи.

Послуга корпоративні перевезення - це перевезення ваших працівників (персоналу) відбувається цілодобово.

Замовлення VIP авто та лімузинів за тел.(066)517-43-14, (067)343-59-39.