ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ по місту та за містом

    

Вам потрібно терміново і швидко добратися з одного кінця Івано-Франківська в інший,  цінуєте свій час і здоров'я, то служба таксі Фортуна і Фаворит цілодобово надасть Вам свої послуги.

Вчасно попасти на роботу, навіть в нашому невеликому місті, у час пік, є проблемою через великі затори. Але це не проблема для наших водіїв, які знають усі об'їздні дороги та без проблем доставлять Вас в найкоротший час в потрібне місце.

Для гостей нашого міста ми пропонуємо сервіс високого рівня: перевезення по місту та екскурсії за межі міста, зустріч в будь-якому місці та у зручний час для Вас. Машина під'їде без затримки та наші водії завжди порекомендують Вам, де можна зупинитись та смачно відобідати. 

Робочий день закінчився, всі поспішають додому після важкого робочого дня, але громадським транспортом довго добиратись. З таксі Фортуна і Фаворит Ви забудете на час про незручності та швидко, доступно і безпечно доберетесь додому. 

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви збираєтесь в подорож чи далеку поїздку до рідних? Зробивши попереднє замовлення в таксі Фортуна і Фаворит, диспетчери завжди зможуть Вам порадити за скільки треба замовити машину та проконтролюють її подачу. Можете бути впевнені, що Ви швидко, вчасно та безпечно потрапити на ж/д і автовокзали або аеропорт.

 Зробивши замовлення, саме  у нас, Ви отримаєте якісне та комфортне обслуговування, а зустріч гостей нашого міста (з табличкою) в аеропорті, ж/д вокзалі або автовокзалі дозволить Вам не переживати і не витрачати свій час. Швидко, доступно та безпечно ми доставимо Вас у будь-яку точку за Вашим бажанням.